ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΤΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΡΟΥ  


 
 

2014
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 420
Πατέλης Νικόλαος - Δαφερέρας Γιώργος 1η θέση στην κατηγορία παίδων
2η θέση στην κατηγορία ανδρών
4η θέση στην γενική
Θεοχαρίδη Βενετία - Γκόκα Αικατερίνη 6η θέση στην κατηγορία νεανίδων
8η θέση στην κατηγορία γυναικών

Περιφερειακό Πρωτάθλημα Optimist
Μπομποτάς Χρήστος 1ος γεν. κατ. και 1ος στην κατηγορία αγοριών.
Μαλατέστα Πωλίνα 2η γεν. κατ. 1η κατηγορία κοριτσιών.
Μπρούσης Βίκτωρ 5ος γεν. κατ. 2ος στην κατηγορία Optimist 11χρόνων αγοριών
--------------------------------------------------------------------------------------
2013
Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Optimist 2013
Γκόκα Αικατερίνη 18η θέση
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Optimist
Χρυσός στόλος:
Γκόκα Αικατερίνη 2η θέση στην κατηγορία κορασίδων

Περιφερειακό Πρωτάθλημα Optimist
Γκόκα Αικατερίνη 1η θέση
Μαλατέστα Πωλίνα 2η θέση
Μπρούσης Βίκτωρ 3η θέση
--------------------------------------------------------------------------------------
2012
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Optimist
Πατέλης Νικόλαος 101η θέση

Βαλκανικό Πρωτάθλημα Optimist
Γκόκα Αικατερίνη 3η θέση

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 420
Σαρρή Πολυξένη 3η θέση στη κατηγορία νεανίδων και γυναικών

Πανελλήνιο Κύπελλο Optimist 11χρονων
Σκιαδά Αικατερίνη 5η θέση

Αγώνες πρόκρισης εθνική ομάδας Optimist
Πατέλης Νικόλαος 3η θέση

Περιφερειακό Πρωτάθλημα Optimist
Πατέλης Νικόλαος 1η θέση
Γκόκα Αικατερίνη 3η θέση
--------------------------------------------------------------------------------------
2011
Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Optimist
Πατέλης Νικόλαος 5η θέση

Διεθνή αγώνα Laser 4,7
Θεοχάρη Σταυρούλα 7η θέση

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Optimist
Πατέλης Νικόλαος 6η θέση

Πανελλήνιο Κύπελλο Optimist 11χρονων
Μαλατέστα Πωλίνα 5η θέση

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 420
Σαρρή Πολυξένη 5η θέση στις κατηγορίες νεανίδων και γυναικών

Αγώνες πρόκρισης εθνικής ομάδας Optimist
Πατέλης Νικόλαος 4η θέση
Θεοχαρίδη Βενετία 7η θέση
Περιφερειακό Πρωτάθλημα Optimist
Πατέλης Νικόλαος 1η θέση
Γκόκα Φιλίππα 2η θέση
Θεοχαρίδη Βενετία 3η θέση
--------------------------------------------------------------------------------------
2010
Διεθνή αγώνα Optimist
Πατέλης Νικόλαος 1η θέση
Διεθνή αγώνα Laser RDL
Θεοχάρη Σταυρούλα 3η θέση στην κατηγορία γυναικών και 1η θέση στην κατηγορία νεανίδων

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Optimist
Πατέλης Νικόλαος 3η θέση
Γκόκα Κατερίνα 5η θέση

Πανελλήνιο Κύπελλο Optimist 11χρονων
Γκόκα Κατερίνα 1η θέση
Δαφερέρας Γιώργος 6η θέση

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Laser RDL
Θεοχάρη Σταυρούλα 1η θέση

Περιφερειακό Πρωτάθλημα Optimist
Τσουκάρης Θεόδωρος 1η θέση
--------------------------------------------------------------------------------------
2009
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Optimist
Σαρρή Πολύξενη 5η θέση

Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Laser 4.7
Βαλεντίνη Σκούρτη 23η θέση
Ρωμανός Φωσκίνης 30η θέση
Σταυρούλα Θεοχάρη 35η θέση

Βαλκανικό Πρωτάθλημα Optimist
Βενετία Θεοχαρίδη 8η θέση
Θοδωρής Τσουκάρης 18η θέση

Διεθνές κύπελλο Optimist
Πατέλης Νικόλαος 1η θέση

Διεθνής αγώνας Laser RDL
Σταυρούλα Θεοχάρη 7η θέση

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Optimist
Χρυσός στόλος:
Σαρρή Πολυξένη 3η θέση στα κορίτσια
Βενετία Θεοχαρίδη 7η θέση στα κορίτσια

Πανελλήνιο Κύπελλο Optimist 11χρονων
Γκόκα Κατερίνα 2η θέση
Μαθιέλλης Φίλιππος 2η θέση
Πατέλης Νικόλαος 3η θέση
Σκιαδάς Νικόλαος 5η θέση

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Laser 4.7
Βαλεντίνα Σκούρτη 1η θέση
Θεοχάρη Σταυρούλα 2η θέση

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Laser RDL
Θεοχάρη Σταυρούλα 1η θέση στις νέες γυναίκες
2η θέση στις νεανίδες και 4η θέση στην γενική

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 420
Σαρρή Πολυξένη – Σκούρτη Βαλεντίνα 3η θέση στην κατηγορία κορασίδων και 4η θέση στην κατηγορία νεανίδων.

Αγώνες πρόκρισης εθνικής ομάδας Optimist
Σαρρή Πολυξένη 2η θέση

Περιφερειακό Πρωτάθλημα Optimist
Γκόκα Αικατερίνη 2η θέση στην γενική και 1η θέση στα κορίτσια
Παναγιώτης Βρότσος 3η θέση στην γενική και 2η θέση στα αγόρια
Γκόκα Φιλίππα 4η θέση στην γενική και 3η θέση στα κορίτσια

Βράβευση Πολυξένης Σαρρή από την Πρόεδρο της Δημοκρατίας για:
α) την 3η νίκη στον αγώνα “Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Optimist 2008,
β) για 6η θέση στο “Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Optimist Γυναικών 2008 &
γ) για 1η νίκη στο Βαλκανικό Πρωτάθλημα Optimist 2008.
Βράβευση Σταυρούλας Θεοχάρη για: α) 1η νίκη στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Laser 4.7 κορασίδων και β) 2η νίκη Πανελληνίου Laser RDL νεανίδων 2008
--------------------------------------------------------------------------------------
2008
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Laser 4.7
Σταυρούλα Θεοχάρη 62η θέση

Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Optimist
Σαρρή Πολυξένη 6η θέση

Βαλκανικό Πρωτάθλημα Optimist
Σαρρή Πολυξένη 1η θέση
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Optimist
Χρυσός στόλος:
Σαρρή Πολυξένη 3η θέση
Σκούρτη Βαλεντίνα 6η θέση

Πανελλήνιο Κύπελλο 11χρονων Optimist
Ιωάννης Μπούμπας 4η θέση
Φίλιππος Μαθιέλλης 5η θέση

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Laser 4.7
Θεοχάρη Σταυρούλα 1η θέση

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Laser RDL
Θεοχάρη Σταυρούλα 2η θέση
Αγώνες πρόκρισης εθνικής ομάδας Optimist
Σαρρή Πολυξένη 1η θέση
Σκούρτη Βαλεντίνα 6η θέση

Αγώνες πρόκρισης εθνικής ομάδας Laser 4.7
Θεοχάρη Σταυρούλα 4η θέση
Περιφερειακό Πρωτάθλημα Laser 4.7
Φωσκίνης Ρωμανός 2η θέση
Θεοχάρη Σταυρούλα 3η θέση
--------------------------------------------------------------------------------------
2007
Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Optimist
Σαρρή Πολυξένη 52η θέση

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Optimist
Σαρρή Πολυξένη 1η θέση

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Laser 4.7
Θεοχάρη Σταυρούλα 5η θέση

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Laser RDL
Θεοχάρη Σταυρούλα 4η θέση
Βαλεντίνα Σκούρτη 8η θέση
Αγώνες πρόκρισης εθνικής ομάδας Optimist
Σαρρή Πολυξένη 3η θέση

Περιφερειακό Πρωτάθλημα Optimist
Σαρρή Πολυξένη 1η θέση
Σκούρτη Βαλεντίνα 2η θέση

Περιφερειακό Πρωτάθλημα Laser 4.7
Σαρρής Κωνσταντίνος 3η θέση

Περιφερειακό Πρωτάθλημα Laser RDL
Σπύρος- Τζώρτζης Κοντόσταυλος 1η θέση
Σαρρής Κων/νος 3η θέση
--------------------------------------------------------------------------------------
2006
Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα RSX
Φάντης Ιωάννης-Μάρκος 15η θέση

Πρόκριση Παγκόσμιου Πρωταθλήματος Optimist
Σαρρή Πολυξένη 20η θέση στην γενική και 3η στα κορίτσια

Αγώνες πρόκρισης εθνικής ομάδας Optimist
Σαρρή Πολυξένη 1η θέση
Φωσκίνης Ρωμανός 1η θέση
Σκούρτη Βαλεντίνα 2η θέση

Αγώνες πρόκρισης εθνικής ομάδας Laser 4.7
Φωσκίνης Ιάσωνας 3η θέση

Περιφερειακό Πρωτάθλημα Optimist
Σαρρή Πολυξένη 1η θέση
Φωσκίνης Ρωμανός 1η θέση
Σκούρτη Βαλεντίνα 2η θέση
Τσαντουλής Παναγιώτης 3η θέση

Περιφερειακό Πρωτάθλημα Laser 4.7
Φωσκίνης Ιάσωνας 3η θέση
--------------------------------------------------------------------------------------
2005
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Optimist
Σαρρή Πολυξένη 5η θέση
--------------------------------------------------------------------------------------
2004
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Hobbie Cat
Μακράκη Δέσποινα 3η θέση
--------------------------------------------------------------------------------------
2003
Περιφερειακό Πρωτάθλημα Laser RDL
Μαύρης Παναγιώτης 3η θέση
--------------------------------------------------------------------------------------
2002
Πώλος Μάριος στης Εθνική ομάδα Laser
--------------------------------------------------------------------------------------
2001
Περιφερειακό Πρωτάθλημα Laser 4.7
Πώλος Μάριος 1η θέση
Παντελαίος Θωμάς 2η θέση
Μαύρης Μιχάλης 3η θέση
--------------------------------------------------------------------------------------
1996
Περιφερειακό Πρωτάθλημα Optimist
Τζώρτζης Αντώνης 1η θέση
--------------------------------------------------------------------------------------
1995
Περιφερειακό Πρωτάθλημα Optimist
Μαούνης Νικόλαος 3η θέση

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Laser STD
Πώλος Μάριος 4η θέση

Περιφερειακό Πρωτάθλημα Laser 4.7
Σκούρτης Μανώλης 2η θέση

 
   
               
   
   
    Ανακοινώσεις